YHTEYSTIEDOT

Tiimiakatemian osoite

Piippukatu 3 (Turbiinitalo)
40100, Jyväskylä

Valmentajat

PÄÄVALMENTAJA Ulla Luukas
puh. +358 50 570 3089
  Timo Lehtonen
puh. +358 40 593 2872
letim(a)jamk.fi
 
Essi Silvennoinen
puh. +358 40 183 3151
  Riikka Ahmaniemi
puh. +358 40 741 8565
 

Juha Ruuska
puh. +358 40 595 0482

 
 
Sähköpostit muotoa etunimi.sukunimi@tiimiakatemia.fi
 
   
AIKUISKOULUTUS
Heikki Toivanen TkT
puh. +358 40 521 1067
heikki.toivanen@partus.fi
 

Löydät lisätietoa Tiimiakatemian aikuiskoulutuksista Tiimiakatemia Global Partuksen
sivuilta, www.partus.fi.

Johtajat & projektipäälliköt

VIERAILUPÄÄLLIKKÖ
Jarna Lehtola
+358 50 313 1449
jarna@aitoidea.fi
 
  BRAND MANAGER
Tomi Rytkönen

+358 44 355 4847
tomi@osuuskuntawire.fi
REKRYPÄÄLLIKKÖ
Minna Saukkonen

+358 50 554 0003
minna@dimangia.com
 
  LEARNING EXPEDITION
Saara Pöyhönen

+358 45 275 9290
saara@driimi.fi
KANSAINVÄLISYYSPÄÄLLIKKÖ
Neea-Eveliina Mäkinen
+358 40 9635386
neea@osuuskuntawire.fi
 
 

Tiimiyritykset

     

 

   

Globaattori, Aleksi Iittainen
www.globaattori.com
 
+358 44 3348348
aleksi.iittainen@globaattori.com 

   

Dimangia, Juuso Oinonen
www.dimangia.com
 
+358 50 4674566
juuso@dimangia.com

 

WIRE, Juuso Tuomikoski
www.osuuskuntawire.fi
 
+358 50 5625607
juusot@osuuskuntawire.fi

Bisnera, Petri Vainio-Pekka
www.bisnera.fi
+358 40 077 4653
petri@bisnera.fi

 

Stiimi, Samuli Lehto
www.stiimi.fi
+358 45 600 2505
samuli@stiimi.fi

Wedia, Eetu Huosianmaa
www.wedia.fi
+358 44 200 8887
eetu@wedia.fi

 
Driimi, Matleena Laaksonen
www.driimi.fi
+358 44 3731932
matleena@driimi.fi
 

Aito, Harri Mustonen
www.aitoidea.fi
+358 44 2753352
harri@ioskaito.fi