YHTEYSTIEDOT

Tiimiakatemian osoite

Piippukatu 3 (Turbiinitalo)
40100, Jyväskylä

Valmentajat

PÄÄVALMENTAJA Ulla Luukas
puh. +358 50 570 3089
  Timo Lehtonen
puh. +358 40 593 2872
letim(a)jamk.fi
 
Anu Manner
puh. +358 40 867 2623

 

  Juha Ruuska
puh. +358 40 595 0482
 

 

 
 
Sähköpostit muotoa etunimi.sukunimi@jamk.fi
 
   
AIKUISKOULUTUS
Heikki Toivanen TkT
puh. +358 40 521 1067
heikki.toivanen@partus.fi
 

Löydät lisätietoa Tiimiakatemian aikuiskoulutuksista Tiimiakatemia Global Partuksen
sivuilta, www.partus.fi.

Johtajat & projektipäälliköt

VIERAILUPÄÄLLIKKÖ
Timi Maunula

+358 443071195
timi@mahtia.fi
 
  BRAND MANAGER
Vili Partanen

+358 50 496 8787
vili@mahtia.fi
REKRYPÄÄLLIKKÖ
Ella Eronen

+358 44 550 8091
ella@mahtia.fi
 
  LEARNING EXPEDITION
Ville Vuolle

+358 40 073 4402
ville.vuolle@globaattori.com
KANSAINVÄLISYYSPÄÄLLIKKÖ
Emilia Niemi
+358 50 911 8110
emilia@waistot.fi
 
 

Tiimiyritykset

     

 

   

Globaattori, Aleksi Iittainen
www.globaattori.com
 
+358 44 3348348
aleksi.iittainen@globaattori.com 

 

Potentia, Arttu Laaksokari
www.potentia.fi
+358 45 802 5200
arttu.laaksokari@potentia.fi

Dimangia, Milla Lehtonen
www.dimangia.com
 
+358 50 4674566
milla@dimangia.com

 

WIRE, Juuso Tuomikoski
www.osuuskuntawire.fi
 
+358 50 5625607
juusot@osuuskuntawire.fi

Dyna, Tom Kaskinen
www.dyna.fi
+358 50 555 5395
tom@dyna.fi

 

Mahtia, Elina Pikkarainen
www.mahtia.fi
+358 40 080 6817
elina@mahtia.fi

 Waisto, Elina Tolppi
www.waistot.fi
+358 40 185 5809
elina@waistot.fi